Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Gişenin kralı Lorax!

2010'un başarılı filmlerinden “Çılgın Hırsız”ı (Despicable Me) gerçekleştiren ekibin yeni filmi “Dr. Seuss’ the Lorax” adlı animasyon, gösterimdeki ikinci hafta sonunda, ABD gişelerinde 39.1 milyon dolar hasılatla iddialı “John Carter”ı geride bırakmayı başararak yine birinci oldu.

Gişenin kralı Lorax!

Dr. Seuss’ the Lorax adlı animasyon filmi, hafta sonunda ABD ve Kanada gişelerinde liderliği kimseye bırakmadı. Seslendirme kadrosunda Danny DeVito, Zac Efron ve Taylor Swift gibi ünlü isimlerin yer aldığı film, Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesinde geçen cuma gösterime giren “John Carter” adlı bilimkurgu aksiyon filmini geride bırakmayı başardı. 2010’un dikkat çeken filmlerinden biri olan “Çılgın Hırsız”ın (Despicable Me) yönetmenlerinden Chris Renaud’nun Kyle Balda ile birlikte yönettiği “Dr. Seuss’ the Lorax”, 9-11 Mart günlerinde ABD’de 39.1 milyon dolar hasılat getirdi. İlk 10 günlük hasılatı 122 milyon dolar olarak belirlenen film, 2012’nin şimdilik ilk 10 günde en çok kazanan filmi oldu. Film, rüyalarının kızının sevgisini kazanmak isteyen 12 yaşındaki bir çocuğun ve dünyayı koruyan The Lorax adlı aksi bir ihtiyarın öyküsünü anlatıyor.Dünyada John Carter


"Tarzan"ın yazarı Edgar Rice Burroughs’un kitabından sinemaya uyarlanan, bazı salonlarda üçboyutlu olarak gösterilen “John Carter” ise 30.6 milyon dolar hasılatla ikinci sırada yer aldı. Olumsuz eleştiriler alan filme sevindirici haber ise uluslararası marketten geldi. 55 ülkede gösterime giren film, dünya genelinde 101.2 milyon hasılat yaptı. Disney yöneticileri açılışta beklentilerine ulaşamadıklarını ama fısıltı gazetesine güvendiklerini belirttiler. Filmin üç gün boyunca hasılatının sürekli artmasının da bunun bir göstergesi olduğunu iddia ettiler.  

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 280

 • Poşe yumurtalı tonlu yufka
  Poşe yumurtalı tonlu yufka

  Süresi : 01:29 İzlenme : 150

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 233

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 393

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 464

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön