Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Raya’nın İtirafı...

Sır perdesi ile gerçek arasında sıkışıp kalan bir hayat…

Raya’nın İtirafı...

Hayatını kaleme aldığı, ilk kitabı Ben 44 Yaşındayım… Oğlum 53… ile dikkatleri üzerine çeken yazar Stella M. Trevez, yeni kitabı Raya’nın İtirafı ile okurlarıyla buluşuyor. Yine sürükleyici bir hikâyeye imza atan yazar, gizemli olayların arkasında saklı bir hayattan geçek hayata geçişi anlatıyor.

 

Raya’nın İtirafı, birbirlerini çok sevdikleri halde farklı dinden oldukları için kavuşamayan Raya ve Ali’nin hüzünlü hikâyesi, kahramanın herkesten gizlediği sırlarla geçen bir yaşama dönüşüyor…

 

“Hiç bitmeyecekmiş gibi uzun geçen gecenin sonunda en nihayet arabalarına binerek evlerinin yolunu tutmuşlardı. Deborah, saatlerdir kurguladığı senaryoların gerçekleşmediğine, yaşadığı onca korkunun yersiz olduğuna inanamıyordu bir türlü… Belki de hayatında ilk defa içgüdüleri onu yanıltmıştı. Oysa gerçek Deborah’ın zannettiği gibi değildi. Aslında her şey yeni başlıyordu. Henüz bunun farkında olmasa da, iç sesi bir kez daha doğruyu söylemişti ona. O otele gitmemeliydi! Bütün gece onu izleyen bir çift göz, ömrünün sonuna kadar peşinden ayrılmayacak pusuda bekleyen felaketin ta kendisiydi!”

 

Eşi, kızları ve torunuyla birlikte huzurlu bir yaşam süren Deborah’ın peşindeki bu kişi kimdir ve amacı nedir? O geceden sonra onu nasıl bir gelecek bekliyordur? Tüm bu soruların yanıtı, yıllar önce yazılmış, ancak sahibine gönderilmemiş bir mektupla ortaya çıkacak ve böylece sırlarla dolu geçmişin kapısı aralanacaktır. 

 

Raya’nın İtirafı, Stella M. Trevez’in diğer kitapları gibi yine bir solukta okunacak ve yine okuyanı etkisi altına alacak…

 

Yazar: Stella M. Trevez

Yayınevi: Remzi Kitabevi

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 191

 • Poşe yumurtalı tonlu yufka
  Poşe yumurtalı tonlu yufka

  Süresi : 01:29 İzlenme : 97

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 203

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 366

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 448

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön