Jennifer Aniston kıskançlık krizinde

Jennifer Aniston ile Justin Theroux’un arasına Heidi Bivens girdi. Theroux’un eski sevgilisi Bivens Aniston’ı kıskançlıktan delirtti.

Jennifer Aniston kıskançlık krizinde

Jennifer Aniston ile Justin Theroux’un arasına Heidi Bivens girdi. Theroux’un eski sevgilisi olan Bivens’ın sürekli çevrelerinde dolaşması, Aniston’ı kıskançlıktan delirtti.

 

Sorun  Theroux’un eski sevgilisi

Uzun yıllar boyunca aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Jennifer Aniston, mutluluğu Justin Theroux’da buldu. Ancak New York’ta birlikte yaşayan ve evleneceklerine kesin gözüyle bakılan çiftin arasında, son günlerde soğuk rüzgârlar esiyor. Bunun nedeni, Theroux’un hayatının 14 yılını birlikte geçirdiği eski sevgilisi Heidi Bivens’la hâlâ görüşmesi. Bu durumu hazmedemeyen Aniston, kıskançlık krizinde!

 

Sık sık karşılaşıyorlar

Us Weekly’nin haberine göre, tasarımcı olan ve New York’ta yaşayan Bivens, sık sık ünlü çiftin karşısına çıkarak onların canını sıkacak hamlelerde bulunuyor. Bivens’la Theroux’un samimiyeti yüzünden kıskançlık krizlerine giren Aniston ise hırsını sevgilisinden çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde New York’ta bulunan bir otelde karşılaşan Aniston ile Bivens arasında esen soğuk rüzgâra şahit olanlar, “Justin Heidi'yle arasına hemen mesafe koymalı. Yoksa işi zor” diye konuşuyor.

 

Artık Angelina'yı anlıyorum

Aniston’ın, yakın dostlarına, “Şimdi Angelina Jolie’nin, Brad’i (Pitt) benden niye kıskandığını çok iyi anlıyorum” dediği iddia ediliyor.

 

Çocuk istiyorlar

Dostları, Brad Pitt’ten ayrıldıktan sonra mutluluğu hep ıskalayan Jennifer Aniston’ın, Theroux’tan çocuk yapmak istediğini söylüyor.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Muzlu kup
  Muzlu kup

  Süresi : 01:23 İzlenme : 455

 • Evde çikolata topları nasıl yapılır?
  Evde çikolata topları nasıl yapılır?

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1056

 • Jöleli limon dilimleri
  Jöleli limon dilimleri

  Süresi : 01:13 İzlenme : 361

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 826

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 832

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön