Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Zeki ile Metin’e "Kadirizm" desteği!

New York Times tarafından Milano’nun en iyi 5 modacısı arasında gösterilen Ümit Benan, tasarımları ve konsept çalışmalarıyla moda dünyasındaki yükselişini sürdürüyor

Zeki ile Metin’e "Kadirizm" desteği!

Galiba modacılarımız, şarkıcılarımızdan da, romancılarımızdan da daha çabuk açıldılar dünyaya. Yıllardır uluslararası bir şarkıcımız çıksın diye bekliyoruz; edebiyatta ise Elif Şafak ve Orhan Pamuk’ tan başka pek bir ses soluk duyamıyoruz.

 

Ama bir de Türkiye ’nin yetiştirdiği modacılara bakarmısınız? Hakan Yıldırım, Hüseyin Çağlayan gibi isimler kendi alanlarında neredeyse dünyayı sallıyorlar. İşte bunlardan biride yeni nesilden gelen Ümit Benan kuşkusuz. New York Times’in Milano’nun top 5’i arasına koyduğu bir yaratıcı Ümit.

 

Boxer'la podyuma çıktı

Geçen gün GQ Dergisi’nin internetsitesinde ''Tanrı Ümit Benan’ ı Kutsasın'' diye bir başlık görünce yine bizim çocuk neler karıştırmış diye merak ettim, hemen haberi tıkladım. Bu sefer kendini aşmış Ümit... Benan, Trussardi Moda evi’ nin kreatif direktörü, aynı zamanda kendi adını taşıyan bağımsız koleksiyonlarda yapıyor. Geçen yıl moda dünyasını sallayan ''Kışla'' konseptli defilesini yazmıştım. Podyumu bir askeri kışlaya çevirmiş, hatta oraya bir duş koymuş ve bir manken defile sırasında çırılçıplak burada neredeyse kese yapmıştı.

 

“Yeni defilesinde ne olacak acaba?” diye herkes merakla beklerken Ümit, 2013 ilkbahar erkek koleksiyonunun tanıtım çekimleri için erkek kıyafetlerini bir kıza giydirmiş ve kendisi de kızın yanına geçip boxer’ la poz vermiş. Sloganı da şu: “Erek kıyafetleri giymeyi seven bir kızı sevdim...”

 

Çekimlerde rahat etmiş olacak ki Ümit koleksiyonunu tanıttığı defilenin sonunda izleyenlerin karşısına bu sıcaklarla başa çıkmak için birebir ''kostümüyle'' , yani boxer’ ıyla çıkıvermiş. Fotoğrafları sizinle paylaşırken bende derginin attığı başlıktaki dileğe katılıyorum; ''Tanrı Ümit Benan’ ı Kutsasın'' .

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 160

 • Poşe yumurtalı tonlu yufka
  Poşe yumurtalı tonlu yufka

  Süresi : 01:29 İzlenme : 83

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 191

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 344

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 443

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön