Sultan’a jön aranıyor!

Türk Sineması’nın Sultanı Türkan Şoray, hayranlarıyla buluştu.

Sultan’a jön aranıyor!

Hayranlarının isteği üzerine imzaladıktan sonra dudak izi çıkması için rujunu tazeleyip kitabı öpen Sultan; ünlü Şoray kurallarının hatırlatılması üzerine; “Kurallar seyirciye geçmez, seyirci ne isterse o olur! Böyle dudaklı imza günü hiç kimse yapmamıştır” dedi.

 

“Mühürlü kalp”le dönüyor!

Yeni diziye başlayacağını söyleyen Şoray, “Bir Zamanlar Osmanlı’da konuk oyuncuydum, çok sahiplenmemiştim. Şimdi ise sahipleneceğim bir diziye başlayacağım. Dizinin ismi ilk önce ‘Portakal Çiçeği’ydi ben adını ‘Mühürlü Kalp’ olarak değiştirdim. Kadın kalbini yıllar önce mühürlemiş, ama neden mühürlemiş, senaryo oradan ilerleyecek. Dizinin proje tasarımı da bana ait. Taşradan geleneklerine bağlı bir kadının, büyük şehirde modernleşmesi, gelenekselle modernleşmenin çatışması anlatılacak” dedi.

 

Partneriniz belli oldu mu sorusuna Şoray, “Yakışıklı bir jön arıyoruz” diyerek yanıt verdi.

 

Kosova “Sultan”ı bekliyor…

Türk sinemasının “Sultan”ı, 25 Aralık’a kadar Kosova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ve Türkiye Cumhuriyeti Priştine Büyükelçiliği’nin davetlisi olarak Kosova’da bulunacak. Şoray, Kosova ziyareti çerçevesinde Kosova Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Edita Tahir, Kültür, Gençlik ve Spor Bakanı Memli Krasniqi ve Türkiye Cumhuriyeti Priştine Büyükelçisi Songül Ozan ile görüşecek.

 

Türk sinemasının “Sultan”ı, Kosova ziyareti boyunca 6. Türk Sinema Haftası’nın açılışını onurlandıracak, Nato Barış Gücü bünyesinde görev yapan Türk heyetini ziyaret edip Kosova Savaşı’nda ailelerini kaybetmiş çocuklarla buluşacak, Priştine ve Prizren’de Sinemam ve Ben adlı kitabını imzalayacak.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 1845

 • Yulaflı şekersiz puding tarifi
  Yulaflı şekersiz puding tarifi

  Süresi : 01:16 İzlenme : 952

 • Tulum peynirli pankek
  Tulum peynirli pankek

  Süresi : 00:54 İzlenme : 1646

 • Tok tutan salata nasıl yapılır?
  Tok tutan salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1103

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 1166

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön