Neylan Ayel

Yazar hakkında:

1970 yılında İstanbul'da doğdum. Ruhsal alanda gelişimim erken yaşlarda Kundalini Yoga ve Çakra sistemi ile tanışmamla başladı. 1990–2011 yılları arasında Amerika'da yaşadım ve üniversite eğitimimi The University of Tampa'da tamamlayıp İletişim bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli kurumlarda çalıştım. Reiki ile tanışmam 1997'de Tampa'daki Road to Enlightenment adlı spiritüel merkezde şifa buluşumla oldu ve bundan çok etkilendiğim için bu konuda eğitim almaya karar verdim. Bu dönemde ayrıca, merkezin kurucusu Neda Lutgen'den meditasyon, çakralar, enerji ve arınma metodları hakkında eğitim aldım. 2002'de yogaya başladım, ve bundan bir sene sonra uyum içinde ve 'merkezinde' yaşama katkıda bulunmak amacıyla Energies of Enlightenment'da  Reiki uzmanlık eğitimi aldım

 

Feng Shui alanında isim yapmış bir Budist ve medyum olan Melissa Applegate'den 7 ayı aşkın bir süre boyunca meditasyon ve Zen felsefesi üzerine birebir dersler aldım.

 

Seneler boyunca katıldığım kişisel gelişimle ilgili workshopların, meditasyon gruplarının, seminer ve konferansların da birikimime büyük katkısı oldu. Bunların arasında, ünlü isimleri çatısı altında toplayan Omega Institute bünyesinde gerçekleşen Debbie Ford, Dr. Brian Weiss, Anne Lamot seminer ve workshopları, Anthony Robbins (Unleash the Power Within- Firewalk Experience) workshopları, ve Dalai Lama konferansı da yer almaktadır.

 

İstanbul'da yaşamakta, ve enerji arınma uzmanlığının yanı sıra profesyonel olarak yazarlık ve çevirmenlik de yapmaktayım.

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 387

 • Muzun bilinmeyen 10 faydası
  Muzun bilinmeyen 10 faydası

  Süresi : 01:29 İzlenme : 136

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 271

 • Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız" semineri
  Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız"...

  Süresi : 00:57 İzlenme : 179

 • Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım şekli
  Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım...

  Süresi : 00:59 İzlenme : 500

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön